Yeni Eklenen 5 Muhteşem Dizi

Yeni Eklenen 5 Muhteşem Dizi

Yeni eklenen dizilerimiz arasından en güzel olanlarını derlediğimiz listemizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. En yeni en güzel diziler arasından oluşturduğumuz bu listemiz seveceğinizi düşündüğümüz yeni ve en çok izlenen, en çok yorum alan dizileri içermektedir.
35 1.044 gün önce
Unorthodox

Unorthodox

Konusu ile birçok kadına ilham kaynağı olan Unorthodox, temeli ritüellere dayanan katı bir cemiyet kuralları içerisinde boğulan Yahudi bir kadının mücadelesini ele alan bir dizidir. 2020’nin en çok satan aynı adlı kitabından uyarlanan dizi, gerçek bir hayat hikayesini konu edinmektedir.
dt 1.053 gün önce
Young Wallander

Young Wallander

Netflix’in en ironik dizilerinden bir tanesi olan Young Wallander, bir dedektif dizisi. İzleyenleri adeta kendine hayran bırakan Young Wallander, Henning Mankell’in Kurt Wallander isimli romanından uyarlanmış olan bir dizidir.
dt 1.060 gün önce
Away

Away

Dijital medya alanında dünyanın en iyilerinden birisi olan Netflix, her geçen gün kullanıcılarını yepyeni yapımlarla tanıştırmaya devam ediyor. Bu yapımlar arasından bazıları kadrosuyla, senaryosuyla, işlediği konusuyla kullanıcıların beğenisini toplayarak büyük bir ses getirebiliyor. İşte bu yapımlardan birisi Away.
35 1.068 gün önce
The Politician

The Politician

Bugüne kadar izlediğiniz tüm politik dizilerden oldukça farklı bir noktada olan The Politician, gençlik türü ile politik dramayı harmanlayıp ortaya ilgi çekici bir kurgu sunarak, komedide özlediğimiz özgünlüğü bizlerle buluşturuyor.
35 1.074 gün önce
Dizi Önerileri 2020 Ekim

Dizi Önerileri 2020 Ekim

2020 Ekim ayında izleyebileceğiniz en güzel dizileri sizin için listeledik. Bu diziler hala izlemediyseniz izlemenizi önerdiğimiz en yeni dizilerden oluşan bir listedir. Kulak vermenizi tavsiye ederiz.
dt 1.082 gün önce
Eylül Ayı Netflix Dizi Önerileri

Eylül Ayı Netflix Dizi Önerileri

Netflix’in hem yeni ve orijinal diziler hem de arşivdeki favori diziler açısından etkileyici bir deneyim sunduğunu hepimiz biliyoruz. Peki, Eylül’de Netflix’te ne izlenir? Eylül ayı Netflix dizi önerileri arıyorsanız, listemizi incelemelisiniz!
35 1.088 gün önce
5 Amazon Prime dizisi

5 Amazon Prime dizisi

Dizi ve film izlememize olanak sağlayan Amazon Prime, Türkiye'ye özel fiyatıyla ülkemizde kullanıma açıldı. Biz de bu eğlence platformunda mutlaka izlenmesi gereken beş Amazon Prime dizisini ele aldık.
dt 1.098 gün önce
See

See

Apple Tv+ için üretilen ve bir Amerikan dizisi olarak öne çıkan See, kıyamet sonrası bir olayın, insan nüfusunun çoğunu öldürmesinden ve hayatta kalanları tamamen kör bırakmasından yüzyıllar sonraki zaman diliminde geçiyor.
dt 1.104 gün önce
Biohackers

Biohackers

Netflix, en çok ses getiren dizilerinden biri olan Dark’dan sonra Biohackers isimli yeni bir Alman yapımı ile karşımızda. 20 Ağustos tarihinden itibaren platformda yerini alan dizi, gerilim, drama ve bilim kurgu öğelerini aynı çatı altında birleştirmektedir..
35 1.110 gün önce
A Christmas Carol

A Christmas Carol

Charles Dickens’ın güçlü hikâyesi A Christmas Carol, şimdi televizyon seyircileri için yeniden uyarlanıyor. Tom Hardy, Steven Knight ve Ridley Scott’u tekrar bir araya getiren yapım, fantastik bir dünyada, bir insanın kötü ve iyi arasındaki yolculuğunu anlatıyor!
35 1.111 gün önce
Marvel's Helstrom

Marvel's Helstrom

Daimon ve Ana Helstrom çok güçlü bir seri katilin çocuklarıdır. Daimon, günün aydınlık zamanlarında profesör, karanlık zamanlarında ise ruhları defeden bir karakter. Ana ise müzayede evi işletiyor ve Dünya’yı babası gibi insanlardan temizlemek için çalışıyor.
35 1.112 gün önce