5 Amazon Prime dizisi

5 Amazon Prime dizisi

Dizi ve film izlememize olanak sağlayan Amazon Prime, Türkiye'ye özel fiyatıyla ülkemizde kullanıma açıldı. Biz de bu eğlence platformunda mutlaka izlenmesi gereken beş Amazon Prime dizisini ele aldık.
dt 7 gün önce
See

See

Apple Tv+ için üretilen ve bir Amerikan dizisi olarak öne çıkan See, kıyamet sonrası bir olayın, insan nüfusunun çoğunu öldürmesinden ve hayatta kalanları tamamen kör bırakmasından yüzyıllar sonraki zaman diliminde geçiyor.
dt 13 gün önce
Biohackers

Biohackers

Netflix, en çok ses getiren dizilerinden biri olan Dark’dan sonra Biohackers isimli yeni bir Alman yapımı ile karşımızda. 20 Ağustos tarihinden itibaren platformda yerini alan dizi, gerilim, drama ve bilim kurgu öğelerini aynı çatı altında birleştirmektedir..
35 19 gün önce
A Christmas Carol

A Christmas Carol

Charles Dickens’ın güçlü hikâyesi A Christmas Carol, şimdi televizyon seyircileri için yeniden uyarlanıyor. Tom Hardy, Steven Knight ve Ridley Scott’u tekrar bir araya getiren yapım, fantastik bir dünyada, bir insanın kötü ve iyi arasındaki yolculuğunu anlatıyor!
35 20 gün önce
Marvel's Helstrom

Marvel's Helstrom

Daimon ve Ana Helstrom çok güçlü bir seri katilin çocuklarıdır. Daimon, günün aydınlık zamanlarında profesör, karanlık zamanlarında ise ruhları defeden bir karakter. Ana ise müzayede evi işletiyor ve Dünya’yı babası gibi insanlardan temizlemek için çalışıyor.
35 21 gün önce